Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye kocaış, dünya üzerinde mukannen alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıkan bir Bilim âdemı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak tenha başına öne çıkan en balaban oranda ilaç muhtevaerik patentinin adalet sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu balaban adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği sahaı büyütmek isteyen Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile bile kurmuş oldukları Ar-Ge isimli izlenceın genel reisıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanın bilgelik dağarcığının nispetle farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çkızılışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapmacık zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle oturmak istemeyen mirarı mealında ülkesini baki oyun fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı berat mirvuruları ile de meşhurdur. 143 sayı mirvurulmuş ve 280’den bir araba beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların nispetle ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu evgin vüruten olaylarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Abdübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle bile gene bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Kayranında daha çok sadık bir spesiyalist olmasıyla bile kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda balaban bir öneme mevla olan Alkoçlar, Dünya çapında yan edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kat güruhlen flavonol glikozit esaslı yetişmek üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 kıta de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise enam arasında en çok berat mirvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilim âdemı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çkızılışmalarla insaniyet evveliyatına faydasını hiç kalık etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı örgüsı sebebiyle kandırıcı sorunlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü neticelar elde etse de katiyen çkızılışmalarından vazgeçmemiş baki olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle amansız hastalık terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez bile yetişmek üzere otama yuğrunda vüruttirdiği deşkeleri keşfederek insaniyet evveliyatına balaban bir himmetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde pek bilinmese de bazı muteber molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek vermek icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz çelimlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Salt bilinen şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu işte de muvaffakiyetlı olmuştur. Tek kötü (üst etki) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de henüz sonra ise 25’e benzeyen ülkede izinı alınmıştır. Tekmil çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar salt Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de birşunca şirketin iştirak ve kurucu kadrosunda yan almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve envestisman ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Reis Müzahirsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isimli bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca deşkenin nispetle insanoğluna yarayacak sorunler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta üstıkların geçmesi muhtevain mukannen bir günı beklesek de bazıları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de muhtevaerisinden kolay bir biçimde otama edebilmek muhtevain bu kullanılıyor. Hatta cinsel sorunlev bozukluğunu da otama etmek muhtevain kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış hırse karşı dirençli ve çelimlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli berat mirvurularının 2000 adetine benzeyenın adalet sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı sorunleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her gün kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun süreli kapanmalara ve sosyal hayattan ırak zaruri nesil istirahatlarine maruz kalan dünya toplumlarında birşunca alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir hız kazanmış durumda.

Konuyla ait görüşünü bildirme fail Spektral Holding Dümen Müesses Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu çağ ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle ferdî bilişim ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok ait sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine örgülabilecek en doğru katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilim âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine balaban miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna emsal çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da balaban vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin kurucu vasatğıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde yan saha gayrı marifet adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok balaban bir oranda farmasötik deşatır patentinin adalet sahibi olması ve mirvurusunu ilk yapan kişi olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı girizgâhimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın yapı taşı amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık sahaında çkızılışmalarını baki vâsileterek baki faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birşunca öğün Türkiye Yılın Bilim âdemı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde değil habitat haricinde doğrusu global anlamda da birşunca ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı daruların önlığını almıştır. Vasatğı olan Metehan Yeşil ile bile kandırıcı sorunlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz muhtevain yararlı olmasını düşündüğü darularla alakalı anlaşmaları yaparak farklı sorune yarayacak daruları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar birşunca farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken emsal faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye mirladı.

Ülkemizde hareket gösteren ve bu alanda çkızılışmaları kâin Spektral Mevduat Bankası Eş Reisı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir munzam ölçü yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik sahaındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda yan saha bir kızıl sahası ile bile mirlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki hediye değsorunikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun çakılı ölçü veya miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Mevduat Bankası Reis Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Küme’a bağımlı maden ruhsatları ile sağlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Küme maden ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni ast örgüsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ait de bilgelik veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni üleş modülü(staking) projemize daimî teminat olarak soruntiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme izinını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir uygulayım teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Anlatım No.sutaş ve 18.06.2020 neşriyat tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası yetişmek üzere iki endüstriyel hammadde maden sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan hatlı açıklamada temalerine yan maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye balaban munzam ölçü sağlama potansiyeline mevla bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ses yalıtımı gerekli olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Havaını gerçekleştirdiğimiz pomza maden sahasının ise natürel gereç örgüsındaki muattalluklar sebebiyle yüksek derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüksek oranlarda yalıtım sağlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik arz planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili maden sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine yarar rezerv saptama raporları düzenlenerek çecik arzı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada yan saha tafsilatlara bakılırsa başkaca, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Sıhhat Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://ceptelefontamir.name.tr/ https://antalyawebtasarimseo.name.tr/ https://twittersosyalmedyayonetimi.name.tr/ https://mardinwebtasarimseo.name.tr/ https://bilisimci.name.tr/ iqos fiyat
puff bar türkiye
Puro Satın Al